Élhajlító gép gyártás és hegesztés pótvizsga

A méltán híres hegesztő tanfolyam újabb spinoffja, az élhajlító gép gyártás tanfolyam. A résztvevők elsajátíthatják az élhajlító gép gyártás minden csínját-bínját. A következőkben az előadó ajánlását olvashatjátok:

Hegesztésből, élhajlító gép építésből és csikk-szavazó doboz készítéséből pótvizsga az MKKP HQ-ban. Megjelenés az alkalomhoz illő ruházatban. Orvosi igazolást nem fogadunk el. (Minden mást igen! Pl.: sör, mogyoró, csokoládé.) Akik sikeres vizsgát tettek, azok még sokra vihetik az életben! 19.én pénteken vizsgaelőkészítő tanfolyam 3-tól. Részvétem a ŕésztvevőknek.


Hol: MKKP HQ Budapest, XIV. Teleki Blanka u. 6.

Mikor: 2018. 10.21. 15:00-tól 19:00-ig 
Előadó: Arhtur Björn
Szervező: Suzi Dada
Jelentkezni a Facebook eseménynél lehet, de nem kell. Csak gyere!
(Mikor még? 2018. 10.19. 15:00-tól 19:00-ig, de itt nem hajlítunk élet, csak hegesztés)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.